Saugok save darbe 2017

SDG jau 11-us metus iš eilės siekia sumažinti nelaimingų atsitikimų darbe skaičių, atkreipdami darbdavių ir darbuotojų dėmesį į saugias darbo sąlygas. Todėl tradiciškai, nuo 2007 metų, kiekvieną balandžio 28 d. yra vykdoma akcija „Saugok save darbe!“. Įmonių UAB „SDG“, UAB „SDG kodas“ ir VšĮ „Saugi pradžia“ darbuotojai anksti ryte didžiosiose miestų sankryžose stovi su ryškiais plakatais, dalina darbo pirštines skubantiems į darbą, primindami, kad kiekvienas turi rūpintis savo saugumu.

   

Jau ketverius metus iš eilės akciją „Saugok save darbe!“ papildo VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupe ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmais oganizuojamas Protų mūšis „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“, skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai.

Regioniniai Protų mūšio etapai vyko septyniuose Lietuvos miestuose, o jų laimėtojai balandžio 28 d. kovėsi dėl nugalėtojų vardo. Finale dalyvavo 7 komandos: „Vivatrans“ iš Alytaus, „Misija 0“ (UAB „Philip Morris Lietuva“) iš Klaipėdos, „Užskaitom“ (UAB „Aurika“) iš Kauno, „Kumštis“ iš Šiaulių, trečiąją vietą užėmę „ALiGAtoriai“ (UAB koncernas „ALGA“) iš Marijampolės, antrąją – „Bokštai bokšteliai“ (BITĖ Lietuva) iš Vilniaus, o nugalėtojų vardą antrus metus iš eilės apgynė „Sakuona“ iš Klaipėdos (Vakarų medienos grupė).

     

Siekdami atkreipti kuo daugiau žmonių dėmesio, paskelbėme viktoriną socialiniame Facebook tinkle, kurios klausimai ir užduotys susijusios su darbuotojų sauga ir sveikata. Teisingai išsprendusiems užduotis atiteko SDG puodelis ir atmintukas.

Saugokite save ir kitus!