Skirkite 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) VšĮ „Saugi pradžia“

 

Mums rūpi vaikų, jaunimo, suaugusiųjų, socialiai pažeidžiamų, socialinės rizikos asmenų ar jų grupių šviesesnė ir saugesnė ateitis.

Nuo 2024 m. sausio 1d. iki 2024 m. gegužės 2 d. pasinaudokite teise skirti 1.2 proc. gyventojų pajamų mokesčio organizacijai, kuri jau 13 metų vykdo socialinius, kultūrinius, edukacinius projektus. VšĮ „Saugi pradžia“ – ne pelno siekianti organizacija, pasiryžusi atiduoti savo energiją, laiką, idėjas ir rūpestį tiems, kam to labiausiai reikia.

Skirti 1,2 % GPM galite elektroniniu būdu (per elektroninę bankininkystę (el. bankininkystės instrukcija) .

VšĮ „Saugi pradžia“ įmonės kodas 302578080

VYKDOMI PROJEKTAI

  • akcija „Saugok save“ skirta Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Akcijos metu Lietuvos miestų sankryžose daliname darbo pirštines, primindami, kad saugumas svarbiausia ir darbo sauga reikia pasirūpinti patiems. Per 10 akcijos metų išdalinta daugiau kaip 40 tūkst. darbo pirštinių. Šią akciją papildo tradicija tapęs VšĮ „Saugi pradžia“ ir UAB „SDG“ organizuojamas renginys Protų mūšis „Būkime saugūs ir sveiki darbe!”, skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai;
  • socialinė akcija „Apsaugokime mūsų ateitį“ susijusi su mūsų mažųjų vaikų saugumu. Akcijos tikslas – pradinukų matomumas neapšviestose gatvėse. Rugsėjo pirmąją savaitę važiuojame į kaimo mokyklas, globos namus ir daliname atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes, saugios kelionės į mokyklą rinkinius, knygeles apie saugų eismą ir piešimo sąsiuvinius. Susitikimų metu vaikams aiškinama kaip saugiai elgtis namuose, kelyje ir mokykloje, parodoma kaip tinkamai naudoti atšvaitus. Per 13 akcijos gyvavimo metų aplankyta 350 mokyklų visoje Lietuvoje, išdalinta daugiau nei 45 tūkst. atšvaitų;
  • kalėdinis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“ skirtas vaikams, augantiems globos namuose ir lankantiems socialinių paslaugų centrus. Vaikai kuria kalėdinius atvirukus ir už juos gauna piniginį atlygį. Atvirukuose užrašyti vaikų norai, kuriuos gali išpildyti įsigiję ar gavę atviruką dovanų asmenys bei savanoriai. Projektas padeda vaikams ugdyti verslumo jausmą, integruotis į visuomenę, o įmones skatina elgtis atsakingai. Per 12 metų projekte dalyvavo 2500 vaikų iš globos namų, sukurta per 20 tūkst. atvirukų, įgyvendinta gausybė svajonių. Visi vaikų norai surinkti ir patalpinti internetinėje svetainėje http://www.saugipradzia.lt/vaiku-globos-namai, kurioje galima stebėti išpildytus ir dar neišpildytus vaikų norus. 
  • Vaikų vasaros dienos stovykla  „Saugučiai“, skirta supažindinti vaikus su sauga namuose, mokykloje, gatvėje, internete, viešose erdvėse, paplūdimyje, gaisro atveju, taip pat, kaip saugoti save gamtoje ir pačiam apsaugoti gamtą.  2020 m. stovykla vyko 5 dienas po 8 val., stovykloje dalyvavo 18 vaikų, trečdalis jų – iš vaikų globos namų. Vaikų vasaros dienos stovyklos  dalyviai įgijo žinių, kaip saugoti save ir kitus įvairiose aplinkose ir situacijose.
  • Kultūrinis-bendruomeninis projektas „Draugystės menas“. 2020 m. rugsėjo mėnesį VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 pradėjo įgyvendinti projektą „Draugystės menas“. Tai trejų metų kultūrinis projektas, orientuotas į bendruomenę, vietos tapatybę ir dalyvaujamąją kultūrą. Veiklos teritorija – pramonės ir gyvenamasis Kauno miesto rajonas su pagrindine ašimi – Draugystės gatve.

 

VŠĮ „SAUGI PRADŽIA“ ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Susivienykime geriems darbams!

Pagarbiai

VšĮ „Saugi pradžia“ direktorė Rūta Jasienė

Kontaktiniai asmenys:  Erika, mob. Tel. Nr. +37068547680, Eglė +370 686 05196

El. p. saugipradzia@sdg.lt

www.saugipradzia.lt