„Saugok save darbe“ – 2016

Balandžio 28-ąją, Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, įvyko protų mūšio „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ finalas, kurį organizavo VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupe ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Po įtemptos ir azartiškos kovos nugalėjo Klaipėdos komanda „SAKUONA“ iš UAB „Sakuona“, antrąją vietą užėmė Šiaulių komanda „BANG BANG“ iš UAB „Automatizavimo sprendimai“, trečiąją - Kauno komanda „UŽSKAITOM“ iš UAB „Aurika“. Gausūs rėmėjų prizai pradžiugino ne tik nugalėtojus, bet ir visus, dalyvavusius baigiamajame Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos renginyje.
I-osios vietos laimėtojams prizą įsteigė MB UNICO party http://unico.lt/ : komanda mėgausis pasiplaukiojimu Galvės ežere vieninteliu Baltijos šalyse BBQ plaustu su griliumi, o SDG Saugaus Darbo Garantas pasirūpins jų vaišėmis.
Prizinėms vietoms dovanas įsteigė „Denticija“ Kaunas, Vytauto pr. 14, net dviejų komandų nariai turės galimybę pasitikrinti dantų būklę intraoraline kamera.
Taip pat dėkojame AB "Vilniaus pergalė", pristačiusiai naująjį produktą Choc In, bei UAB "Mantinga" už saldžias vaišes dalyviams.
Sveikatingumo studija iPulsus kviečia prizinių vietų nugalėtojus atlikti funkcinį kūno balanso testavimą, na, o SIL sporto centras specialistai suteiks sveikos gyvensenos ir mitybos konsultaciją.
Dėkojame garbės komisijai: atstovams iš Kauno Prekybos, Pramonės Ir Amatų Rūmai- viceprezidentui Eduardui Jasui, Verslo plėtros skyriaus vadovei Verai Mileikienei, taip pat VDI Kauno skyriaus vedėjui vyriausiajam darbo inspektoriui Mindaugui Petrui Balašaičiui ir UAB "SDG" Kauno skyriaus direktorei Audronei Liesionienei.