„Saugok save“ – 2011

Pasirūpinti sauga ir sveikata darbe – kiekvieno mūsų pareiga.

Balandžio 28 – ąją, kasmetine akcija „Saugok save“ dvylikos Lietuvos miestų sankryžose anksti ryte pasitiko praeivius SDG įmonių grupės atstovai. Šia, jau penktus metus organizuojama, akcija raginome prisiminti, jog saugaus darbo kultūra – tai būtina investicija į darbuotojo gerbūvį. „Šiandien įmonių vadovai ir darbuotojai turėtų papildomą kartą peržvelgti darbo vietas ir įvertinti kiek skiriama  dėmesio nelaimingų atsitikimų darbe prevencijai ir saugaus darbo užtikrinimui“ – pokalbio metu tikino SDG įmonių grupės vadovas Eduardas Jasas. „Ne paslaptis, kad dėmesys šiam klausimui nėra pakankamas ir dažnai į jį žiūrima tik formaliai. Statistika kalba už save“ – savo mintis dėstė Eduardas Jasas.

Dažnas galvoja, kad nelaimės gali atsitikti kam nors kitam, bet tik ne jam. Deja, skaičiai rodo ką kitą. Kasmet pasaulyje darbe nuo nelaimingų atsitikimų  miršta apie 2 mln. žmonių.

Tarptautinės darbo organizacijos duomenimis pasaulyje maždaug kas 15 sekundžių žūsta vienas darbuotojas. Grupės įmonės UAB “SDG”,  UAB “SDG kodas” ir VšĮ “Saugi pradžia”,  organizuodamos kasmetinę akciją pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienai pažymėti, siekia dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į nelaimingų atsitikimų darbe bei profesinių susirgimų prevencijos klausimus, aktyviai skleisti saugaus darbo kultūros idėją. UAB „SDG“ atkakliai siekia diegti nuostatą visuomenėje, kad tik saugus darbas gali būti visavertis.

Teisingas požiūris gali mums padėti dirbti sveikiau ir saugiau.