„Saugok save darbe“ – 2010

BALANDŽIO 28-OJI – PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA

 

Jau ketvirti metai UAB „SDG“ balandžio mėnesį organizuoja akciją Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Šių akcijų tikslas atkreipti dėmesį į saugias darbo sąlygas, į atsakomybės už darbuotojų saugą ir sveikatą pasidalijimą tarp valstybės, darbdavio ir darbuotojo. Šiemet akcijoje kartu dalyvauja ir UAB „SDG kodas“ darbuotojai.

Kaip ir pernai, akcija vyks balandžio 28 d. dvylikoje Lietuvos miestų: sankryžose bus dalijamos darbo pirštinės su užrašu – „Saugok save!“. Tai -  priminimas, kad sauga ir sveikata darbo vietoje labai priklauso nuo kiekvieno darbuotojo elgesio ir pasirinkimo – dėvėti ar nedėvėti asmenines apsaugos priemones, laikytis ar nesilaikyti instrukcijose nurodytų saugaus darbo principų. Iš viso planuojama išdalinti apie 7 tūkstančius porų pirštinių.

Tarptautinės darbo organizacijos duomenimis pasaulyje kasmet per 2 mln. žmonių žūsta darbo vietose ar miršta nuo profesinių ligų. 2010 metais minėdama šią dieną Tarptautinė darbo organizacija akcentuoja pokyčius darbinėje veikloje, atsiradusius dėl technologijų naujovių bei naujų darbo organizavimo būdų, išryškinančių naujus pavojus ir naujų prevencijos priemonių poreikį. Atsiradę nauji cheminiai ir biologiniai pavojai verčia naujai pažiūrėti į saugią ir sveiką darbo aplinką.

Šia linksma pavasario akcija „SDG“ nori paraginti visus būti aktyviais saugant savo sveikatą bei rūpinantis saugumu darbo vietoje.

UAB „SDG“ – 2002 m. įkurta verslo konsultacijų kompanija, turinti biurus 12 Lietuvos miestų. Pagrindinė veikla – konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės ir priešgaisrinės saugos, darbo teisės srityse, mokymai, profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas, inžinerinės paslaugos, konsultavimas diegiant vadybos sistemas. Pagal metines pajamas UAB „SDG“ jau treji metai pirmauja tarp Lietuvos verslo konsultacijų įmonių. 2008 m. kompanija pateko tarp 10 geriausių Europos įmonių, įvertintų Europos verslo apdovanojimu Ruban d‘Honneur už dėmesį klientams.

Akcijos partneris - UAB „SDG kodas“. Bendrovės tikslas – parinkti kliento įvaizdį, poreikį ir finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą saugančias asmenines apsaugos priemones, darbo drabužius, priešgaisrinės saugos priemones ir garantuoti  jų stabilų tiekimą.