„Saugok save darbe“ – 2009

SVEIKATA IR GYVYBĖ DARBE: PAGRINDINĖ ŽMOGAUS TEISĖ

 

Balandžio 28-oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena dar žymima kaip Žuvusiųjų ir sužalotųjų darbe atminties diena.

 

Konsultacijų kompanija „SDG“, tęsdama tradiciją pažymėti šią dieną specialia akcija, 10 Lietuvos miestų, dalins praeiviams darbo pirštines, pažymėtas lipduku „Saugok save!”. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį, kad darbuotojų sauga ir sveikata yra ne tik darbdavio pareiga, kuri plačiai aprašyta ir įteisinta dabar galiojančiuose teisės aktuose. Tai ir kiekvieno darbuotojo teisė ir pareiga – pasirūpinti, kad jo darbo vieta būtų saugi, kad jis dirbtų su reikalingom asmeninėmis apsaugos priemonėmis, kad jo sveiko sulauktų šeima, kad galimybė įvykti nelaimingam atsitikimui būtų sumažinta iki minimumo.

 

„Norime atkreipti pačių darbuotojų dėmesį į tai, kad kartais „mažas“ nusižengimas darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimams gali prišaukti didelę ir nepataisomą nelaimę. Ir ne tik darbdavys, bet ir pats darbuotojas yra atsakingas už savo sveikatą ir gyvybę, - teigia UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas. - Tęsime ir ankstesniais metais vykdytą akciją - kompanijos darbuotojai dalins plakatus, organizuos seminarus įmonėse, įstaigose ir organizacijose visoje Lietuvoje.“

UAB „SDG“ – jau septintus metus sėkmingai dirbanti konsultacijų kompanija, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo santykių  srityje. Pagrindinis bendrovės tikslas – darbuotojų saugos ir sveikatos būklės įmonėse gerinimas. 2008 m. kompanija pateko tarp 10 geriausių Europos įmonių, įvertintų Europos verslo apdovanojimu Ruban d‘Honneur Už dėmesį klientams.