„Saugok save darbe“ – 2008

TIK SAUGIAI DIRBDAMI GALIME IŠSAUGOTI PAČIĄ DIDŽIAUSIĄ GYVENIMO VERTYBĘ – SVEIKATĄ

 

Balandžio 28-oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena dar žymima kaip Žuvusiųjų ir sužalotųjų darbe atminties diena.

Konsultacijų kompanija „SDG“, tęsdama tradiciją pažymėti šią dieną specialia akcija, antri metai iš eilės išleido plakatą, primenantį didelį žuvusiųjų darbo vietose skaičių Lietuvoje. Kaip ir praėjusiais metais kompanijos darbuotojai važinės po įmones skaitydami paskaitas, organizuodami seminarus, dalindami plakatus.

 

Šiais metais „SDG“ pradeda akciją balandžio 23 d. 13 val. organizuodama konferenciją „Darbuotojų saugos ir sveikatos problemos statybų sektoriuje“ parodos RESTA 2008 metu. Į konferenciją sukviesti tiek ministerijų, tiek  Valstybinės darbo inspekcijos, tiek profsąjungų atstovai -  visi suinteresuoti socialiniai partneriai, galintys daug nuveikti darbuotojų saugos ir sveikatos būklės gerinimui mūsų šalyje.

 

Kasmet pasaulyje daugiau kaip 2 mln. žmonių žūsta darbe dėl nelaimingų atsitikimų ar susirgimų, susijusių su darbu, tai reiškia, kad per 1,5 metų išnyksta po šalį, gyventojų skaičiumi panašią į Lietuvą.  Balandžio 28-ąją dar sykį peržvelkime savo darbo vietas, įvertinkime, kas jose kelia pavojų sveikatai ir ką padaryti, kad išvengtume nelaimių.

 

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena pirmąkart pažymėta 2001 metais Tarptautinės darbo organizacijos iniciatyva. Šios dienos ištakos susijusios su Tarptautine žuvusiųjų ir sužalotųjų darbe atminties diena, kurią 1989 m. balandžio 28 dieną paminėjo Amerikos ir Kanados dirbantieji, ir kurią tarptautinių profesinių organizacijų iniciatyva dabar pažymi daugiau kaip šimtas pasaulio šalių.

 

UAB „SDG“ – jau šeštus metus sėkmingai dirbanti konsultacijų kompanija, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo santykių  srityje. Pagrindinis bendrovės tikslas – darbuotojų saugos ir sveikatos būklės įmonėse gerinimas. 2007 m. pabaigoje kompanija pateko tarp 10 geriausių Europos įmonių, nominuotų Europos verslo apdovanojimui Už dėmesį klientams kategorijoje.