„Saugok save darbe“-2007

 

SAUGAUS DARBO KULTŪRA – TAI IŠSAUGOTOS GYVYBĖS IR NESUŽALOTI LIKIMAI

 

Balandžio 28–oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Pažymėdama šią dieną konsultacijų kompanija „SDG“ išleido plakatą, atkreipiantį dėmesį į didelį žuvusiųjų darbo vietose skaičių Lietuvoje.

Nuo šiandien „SDG“ pradeda akciją: visą savaitę kompanijos darbuotojai dalins plakatus, skaitys paskaitas, organizuos seminarus įmonėse, įstaigose, organizacijose. Ypač didelis dėmesys akcijos metu bus skirtas statybvietėms, kur didžiausias nelaimingų atsitikimų skaičius.

„SDG“ siekia atkreipti pačių darbuotojų dėmesį į tai, kad kartais „mažas“ nusižengimas darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimams gali prišaukti didelę ir nepataisomą nelaimę. Ir ne tik darbdavys, bet ir pats darbuotojas yra atsakingas už savo sveikatą ir gyvybę“, - teigia UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas.

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena pirmąkart pažymėta 2001 metais Tarptautinės darbo organizacijos iniciatyva. Šios dienos ištakos susijusios su Tarptautine žuvusiųjų ir sužalotųjų darbe atminties diena, kurią 1989 m. balandžio 28 dieną paminėjo Amerikos ir Kanados dirbantieji, ir kurią tarptautinių profesinių organizacijų iniciatyva dabar pažymi daugiau kaip šimtas pasaulio šalių.

UAB „SDG“ – jau penktus metus sėkmingai dirbanti konsultacijų kompanija, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo santykių srityje. Pagrindinis įmonės tikslas – darbuotojų saugos ir sveikatos būklės Lietuvos įmonėse gerinimas. Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos paminėjimu siekiama atkreipti dėmesį į nelaimingus atsitikimus darbe, aktyviai skleisti saugaus darbo kultūrą.