Apsaugokime mūsų ateitį 2019

NEMOKAMOS LIEMENĖS LIETUVOS KAIMŲ MOKYKLŲ PIRMOKAMS

Jau 12 metų VšĮ Saugi pradžia kartu su SDG įmonių grupės darbuotojais vykdo socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį“.

2019 metų mūsų tikslas – aprūpinti visus Lietuvos kaimų mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis.

Visas mūsų dėmėsys tik Lietuvos kaimų mokykloms, kurios neretai lieka nuošalyje kitų vykdomų socialinių projektų Lietuvoje. Mes ugdome vaikų saugaus eismo kultūrą, supažindiname juos, kaip saugiai elgtis gatvėse, kaip teisingai dėvėti atšvaitus ir šviesą atspindinčias liemenes.

Tik nedaugelis mokyklų gali skirti finansavimą šviesą atspindinčių liemenių įsigijimui, kurios yra reikalingos vaikams ir keliaujant į ir iš mokyklos bei vykstant į ekskursijas.

Pirmąją rugsėjo savaitę VšĮ Saugi pradžia ir SDG įmonių grupės darbuotojai nemokamai dalino šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus visiems Lietuvos kaimų mokyklų pirmokams. Pirmokų klasėse buvo vedamos žaismingos saugaus eismo pamokėlės. Ar žinote kas – stypso, stovi kaip garnys, kaktoj žybsi akys trys? Paklauskite pirmokų ir jie jums atsakys. O ar pirmokai žino, ant kurios rankos reikia dėti atšvaitą? Mes jiems pasakėme, parodėme ir padovanojome atšvaitus, o mokiniai mums pažadėjo, kad šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus nešios eidami į ir iš mokyklos, važiuodami dviračiu, paspirtuku, vaikščiodami su tėveliais tamsiais rudens ir žiemos vakarais bei keliaudami į ekskursijas.

Nuo 2008 metų, išdalinta daugiau kaip 40 000 sertifikuotų, EN 13356 standarto reikalavimus atitinkančių atšvaitų. Šių metų pagrindinis socialinės akcijos simbolis – šviesą atspindinti liemenė. Visiems Lietuvos kaimų mokyklų pirmokams padovanojome šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus.

VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su UAB „SDG“ darbuotojais aplankė 167 ugdymo įstaigas visoje Lietuvoje. Tikime, kad mūsų iniciatyva padeda kurti saugesnę ir geresnę mūsų visų ateitį.

Prie vykdomos socialinės akcijos prisijungė 38 įmonės iš visos Lietuvos: UAB KG Constructions, UAB AKSTĖ-servisas, UAB Norac, UAB Intermedix Lietuva, UAB BHJ Baltic, UAB Aukstata, UAB TransUnion Baltics, UAB TECE Baltikum, UAB Kloteksa, UAB Recon modul, UAB BRANDAS, UAB DXC Technology Baltic, AB Ortopedijos technika, UAB APL Fresh Food, UAB Doriteksas, UAB P. Markevičius ir Ko, UAB Novameta, UAB Telsita, UAB Fakto autocentras, UAB Egersund Net, UAB Agrokoncerno grupė, UAB Tronhill, UAB Legra, Ukmergės r. vartotojų kooperatyvas, Vaitelių ūkis, UAB Raudoniai, UAB Koncernas Alga, ŽŪB Piktupėnai, UAB Para, UAB Šiaurinė lapė, UADBB Rizikos valdymo specialistai, UAB Rimilė, G. Baleženčio firma Tringala, Romualdo Trijonio ūkis, ŽŪK Lumpėnų Rambynas, Uždaroji akcinė bendrovė SDG, UAB SDG kodas, UAB SDG akademija ir Lenkijos įmonė Beta Polska.