„Apsaugokime mūsų ateitį!“ 2018

Tradicine tapusi ir tūkstančių mokinukų bei darželinukų pamėgta VŠĮ „Saugi pradžia“ organizuojama socialinė akcija „Apsaugokime mūsų ateitį!“ tęsiama jau 11 metų!

VšĮ „Saugi pradžia“ ir kitų SDG grupės įmonių darbuotojai 2018 m. rugsėjo pirmą savaitę visoje Lietuvoje keliavo į mokyklas, darželius, vaikų dienos centrus, vaikų globos namus ir SOS vaikų kaimą.

Ar kada susimąstėte, kokią didelę galią turi net ir mažas atšvaitas? Palydėdami vaikus į mokyklą ir dovanodami jiems atšvaitą, dovanojame jiems apsaugą rūke ir tamsoje. Nuo 2008 metų akcijos metu išdalinta daugiau kaip 40 000 sertifikuotų, EN 13356 standarto reikalavimus atitinkančių atšvaitų.

Šiais metais, kartu su atšvaitais, vaikams išdalintos šviesą atspindinčias liemenės, mokyklinių reikmenų rinkiniai, pieštukai, spalvinimo, užduočių knygelės, mokančios saugaus eismo taisyklių ir lavinančios vaikų mąstymą. Daugiau kaip 3000 pradinukų visoje Lietuvoje mokėsi, kaip teisingai nešioti atšvaitą, kaip saugiai elgtis gatvėse ir keliuose. Susidomėjusios ir didelės pradinukų akys, šypsenos ir tylus, droviai ištartas „Ačiū“ – tokia padėka skatina vis labiau stengtis ir kiekvienais metais aplankyti kuo daugiau vaikų visoje Lietuvoje, – džiaugiasi VšĮ Saugi pradžia direktorė Rūta Jasienė.

     

Tikime, kad ši iniciatyva padeda kurti saugesnę ir geresnę mūsų visų ateitį.

Dėkojame rėmėjams, kurie prisijungė prie socialinės akcijos dėl bendro tikslo – apsaugoti mūsų ateitį.

UAB „SDG“, UAB „Egersund Net“, UADBB „Rizikos valdymo specialistai“, UAB „Aurika“, Sidabravo žemės ūkio bendrovė, UAB „Artilux NMF“, UAB „Frilux“, UAB „Anarmega“, UAB „Elinta“, UAB „Rimilė“, UAB „ROL Lithuania“, UAB „SDG akademija“, B E T A   P O L S K A    S p. z o. O.