Apsaugokime mūsų ateitį 2017

VšĮ "Saugi pradžia" drauge su SDG įmonių grupe jau dešimtmetį tęsia socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį“. Iniciatyvos metu SDG įmonių grupės darbuotojai su dovanomis – atšvaitais, skirtukais, atšvaitinėmis liemenėmis – svečiavosi Rugsėjo 1-osios šventėse ir pirmosiomis rugsėjo savaitėmis lankėsi daugybėje Lietuvos ugdymo įstaigų: vaikų lopšeliuose-darželiuose, mokyklose, vaikų globos namuose, vaikų dienos centruose, Vilniaus SOS vaikų kaime.
Kai kurie vaikai, gavę mūsų pirmuosius atšvaitus, šiemet jau žengė į pirmąją klasę.

 

Šiemet Kauno apskrityje suvienijome savo pajėgas su Kauno apskrities policijos pareigūnais. Glaudų bendradarbiavimą su Kauno apskrities policija paskatino vienas tikslas – spręsti vaikų matomumo kelyje tamsiu paros metu problemą. Per apsilankymus ugdymo įstaigose, pirmokams ir ikimokyklinukams buvo išdalinta apie 3300 sertifikuotų atšvaitų, 70 vaikiškų atšvaitinių liemenių ir 10 000 specialiai šiai akcijai pagamintų pamokų tvarkaraščių-skirtukų.
Ypatingai dėkojame prie iniciatyvos prisijungusiems rėmėjams: Egersund Net UAB, UADBB „Rizikos valdymo specialistai“, Aurika UAB, UAB „Imlitex Agro“, Mokymų centras "iCAN" .

  

BŪKITE SAUGŪS KELYJE IR SAUGOKIM VIENI KITUS!

Minsi dviratį ar eisi,    

Gal draugų būry tu žaisi.   

Nesvarbu kada ir kur –    

Atšvaitas lydės visur!    

wink