„Apsaugokime mūsų ateitį“ - 2013

Kasmetine tapusi socialinė akcija „Apsaugokime mūsų ateitį“ vyks ir šį rugsėjį

                                                   

Artėjant mokslo metų pradžiai, VšĮ „Saugi pradžia“ jau šeštus metus organizuoja socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį“. Drauge su pagrindinės akcijos rėmėjos UAB „SDG“ darbuotojais, kaip ir kasmet žadama aplankyti pradinukus kaimo bei rajonų mokyklose, vaikų globos namuose ir vaikų dienos centruose visoje Lietuvoje.

 

Šia jau kasmete tradicija tapusia socialine akcija siekiama, kad mažieji mokinukai mokslo metus pradėtų saugūs ir sveiki ir rūpintųsi savo saugumu visus metus – būtų pastebimi gatvėse ir keliuose. Pačioje mokslo metų pradžioje VšĮ „Saugi pradžia“ siekia aprūpinti kuo daugiau pradinukų atšvaitais bei mokymuisi reikalingomis priemonėmis – piešimo sąsiuviniais. Šiemet, kaip ir pernai leidykla „Šviesa“ prisideda prie akcijos dovanodama pradinukams vaikiškų knygelių.

 

                      Akcijos metu planuojama aplankyti apie penkiasdešimt mokyklų, dešimt vaikų globos namų ir tris vaikų dienos centrus visoje respublikoje ir išdalinti pradinukams virš keturių tūkstančių naudingų ir saugumą kelyje skatinančių dovanėlių. Siekiant, kad kiekvienas pradinukas ne tik gautų atšvaitą, bet ir žinotų, kaip teisingai jį nešioti, bus išdalintos atšvaitų naudojimo instrukcijos, pravestos trumpos pamokėlės.

 

                      Labai džiugu, jog kasmet prie VšĮ „Saugi pradžia“ organizuojamos socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“  geranoriškai prisideda vis daugiau įmonių. VšĮ „Saugi pradžia“ atstovai džiaugiasi augančiu susidomėjimu akcija ir dėkoja įmonėms, prisidėjusioms prie pradinukų saugaus elgesio įgūdžių kelyje gerinimo: UAB „Egersund Net“, UAB „Apastata“, UAB „Moderni klasika“, UAB „Autoaljansas“, UAB „Šilalės statyba“, UAB „Rytas“,     UAB „Kitorn.

 

                      VšĮ „Saugi pradžia“ vykdo ir daugiau socialinių akcijų bei projektų. Kalėdiniu laikotarpiu vykdoma akcija bendradarbiaujant su vaikų globos namais – vaikų namų globotiniai kuria šventinius atvirukus, kuriais įmonės gali pasveikinti savo klientus. Balandžio mėnesio pabaigoje minima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena; vasaros pradžioje, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga organizuojamos įvairios pramogos globos namų auklėtiniams. Vykdydama savo veiklą VšĮ „Saugi pradžia“ laikosi šių principų – socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas bei atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas.