„Apsaugokime mūsų ateitį“ - 2011

Rugsėjo 1-osios akcija – „Apsaugokime mūsų ateitį!“

 

Jau ketvirti metai tradiciškai organizuojama Rugsėjo 1-osios akcija „Apsaugokime mūsų ateitį!“. UAB „SDG“ ir UAB „SDG kodas“ darbuotojai nuo 2008 m. kasmet lankėsi mokyklose dalindami pirmokams atšvaitus. Šiemet organizavimą perėmė VšĮ „Saugi pradžia“ – SDG įmonių grupės narė, vykdanti socialinės krypties projektus, siekianti propaguoti mokyklose saugų elgesį gatvėje, darbe, buityje ir gyvenime, suvienyti socialiai atsakingas organizacijas ir įstaigas bendrai socialinei veiklai, atvira ir teisinga parama palaikyti silpniausius visuomenės narius,.

„VšĮ „Saugi pradžia“ praplėtė Rugsėjo 1-osios akciją – šiais metais bus dalinami ne tik atšvaitai, bet ir šviesą atspindinčios liemenės bei piešimo sąsiuviniai, akcijos dovanas gaus ne tik mokyklų pradinių klasių moksleiviai, bet ir vaikų globos namų auklėtiniai, pradėsiantys lankyti pirmąją klasę“, - džiaugėsi VšĮ „Saugi pradžia“ direktorė Rūta Jasienė.

Jau antri metai prie akcijos prisideda „P. Markevičius ir Ko“ ir UAB „Autoaljansas“, šiemet akcijos iniciatyvą taip pat palaiko UAB „ICECO“, draudimo bendrovė „Seesam Lietuva“, UAB „Virenda“ ir UADBB „Rizikos valdymo specialistai“.  UAB „SDG grupė“ partneriai iš užsienio taip pat prisideda prie „Apsaugokime mūsų ateitį!“ akcijos - praėjusiais metais Polstar Holding akcijai pagamino darbo drabužiais aprengtų žaislinių meškiukų, šiemet Portwest Ltd. padovanojo dalį atšvaitų, Delta plus aprūpino pradinukus šviesą atspindinčiomis „Panoply“ liemenėmis.

 

Akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį!“ rengėjai siekia, kad mažieji mokiniai būtų pastebimi gatvėse, kad nebūtų nelaimių keliuose, kad vaikai būtų aprūpinti mokymuisi reikalingomis priemonėmis. „Tikimės, kad nuo mažens išmokę pasirūpinti savo saugumu kelyje, užaugę jie bus rūpestingi ir savo darbo vietoje. Dovanodami atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes ir sąsiuvinius, norime palinkėti, kad dabartiniai pirmokai būtų ne tik geri mokiniai, bet užaugę taptų gerais darbuotojais ar darbdaviais“, - akcijos tikslus pristato UAB „SDG grupė“ prezidentas Eduardas Jasas.

 

Akcijos metu bus išdalinta beveik 5000 dovanėlių visoje Lietuvoje.

 

VšĮ „Saugi pradžia“ kviečia – „Susivienykime geriems darbams!”. Jei norite prisidėti prie Rugsėjo 1-osios akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį!“ ar kitų VšĮ „Saugi pradžia“ rengiamų socialinių akcijų, susisiekite su mumis!! :)

Dėkojame akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį!“ rėmėjams:

Antri metai prie akcijos prisideda „P. Markevičius ir Ko“ ir UAB „Autoaljansas“, šiemet akcijos iniciatyvą taip pat palaiko UAB „ICECO“, draudimo bendrovė „Seesam Lietuva“, UAB „Virenda“ ir UADBB „Rizikos valdymo specialistai“.  UAB „SDG grupė“ partneriai iš užsienio taip pat prisideda prie akcijos – „Portwest Ltd.“ padovanojo dalį atšvaitų, „Delta plus“ aprūpino pradinukus šviesą atspindinčiomis „Panoply“ liemenėmis.

2011 m. rugpjūčio 31 d., Kaunas