Kalėdinės vaikų svajonės 2021

Socialinis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“ – tai vaikų kuriami atvirukai ir pildomos jų svajonės. Šis projektas vykdomas jau 12 metų. Projektą iniciavo ir pirmus metus įgyvendino konsultacijų kompanija SDG, kitais metais VšĮ „Saugi pradžia“ perėmė ir tęsė pradėtus darbus.

Projekto dalyviai – vaikai, esantys jautrioje socialinėje situacijoje. Tai vaikai iš globos namų ir socialinių paslaugų, dienos centrų, šeimos ir gerovės centrų. Jau daugelį metų projekte dalyvauja ir negalią turintys vaikai.

      

VšĮ Saugi pradžia projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“ ypatingas, nes jo metu ne tik pildomos vaikų svajonės. Vaikai šiam kalėdiniam metui pradeda ruoštis dar rudenį, nes žino, kad norėdami priartėti prie savo svajonės įgyvendinimo, turės įdėti pastangų. Todėl projekte dalyvauja tik tie vaikai, kurie pasiryžę skirti savo laiko kūrybiškam ir atsakingam darbui – kurti šventinius atvirukus.

Už kiekvieną atviruką vaikai gauna finansinį atlygį ir tik atvirukų kūrėjų svajonės patenka į svajonių registrą.

Vaikų kuriamus atvirukus kasmet įsigyja įvairios verslo įmonės ir organizacijos.

„Pasakyti, kad mes nustebinti, čia per mažai. Atvirukai nuostabūs!“, „Visi atvirukai labai šilti ir jaukūs, to niekas nepaneigs“ – taip džiaugiasi įmonės, įsigijusios vaikų kurtus šventinius atvirukus.

  

„Iš visų pasaulyje esančių vertybių – Žmogus didžiausia. Jis kuria ir tobulina pasaulį, jo išminčiai ir rankoms paklūsta visa, kas yra mūsų ir kitose planetose. Akivaizdu, kad kiekvienam iš mūsų nėra nieko svarbesnio už vaiką – saugų, laimingą, sveiką. Visi mes siekiame užauginti dorą žmogų, sudaryti jam kuo geresnes sąlygas tobulėti, ieškoti, kurti.“ (Padėkos žodžiai iš Kauno savivaldybės vaikų globos namų).

VšĮ Saugi pradžia vykdo šį ir daugelį kitų socialinių projektų, kurių centre – saugus, sveikas, laimingas ir ugdomas vaikas.

Didžiausia paskata VšĮ „Saugi pradžia“ kolektyvui ir toliau tęsti socialinius projektus – vaikų noras įsitraukti į veiklas, kurti darbelius, rodyti pastangas ir, žinoma, teigiama visuomenės reakcija, noras prisijungti ir padėti pasiekti išsikeltus tikslus.

       

2021 metais projekte dalyvauja 647 vaikai iš visos Lietuvos, jau išpildytos 638 vaikų svajonės.

Jauniausias projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ dalyvis - Kevinas, jam 7 mėnesiai.

Dėkojame projekto rėmėjams:

UAB Geras poilsis, UAB Vario komanda, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, UAB Esemda, UAB Kogus, DEO logistics, UAB TRANSONA, UAB Silenas transport, UAB Euroelektronika, UAB Frilux, UAB „Bio Circle Balticum“, UAB Kautra Cargo, UAB Gonas, UAB Agrokoncernas, MB Praktinio mokymo akademija, Piktupėnų ŽŪB, „Jankauskas ir partneriai“ advokatų profesinė bendrija, UAB  VARĖNOS PIENELIS, AB Nordic Sugar Kedainiai,  UAB „Surenkamos statybos konstrukcijos“, Seimo nariui Mindaugui Skritulskui, UADBB „Rizikos valdymo specialistai“, UAB Vaidenta, UAB „RNDV Statyba“, UAB Baltec CNC Technologies, UAB „Bendrieji statybų projektai“, Family Lab Academy Klaipėda, UAB Ramiga, UAB Divum, UAB Eivilsta, Compensa Life Vienna Insurance, TELE2.