Kalėdinės vaikų svajonės 2019

VšĮ Saugi pradžia ir UAB SDG jau 10 metų vykdo socialinį projektą „Kalėdinės vaikų svajonės“, kurio metu ne tik pildosi vaikų svajonės, bet ir ugdomas vaikų savarankiškumas, lavinamas gebėjimas siekti tikslo, bendradarbiauti, mokytis planuoti laiką, taupyti, atlikti darbą atsakingai. 2019 m. projekte dalyvauja beveik pusė tūkstančio vaikų iš 26 socialinių įstaigų, vaikų globos namų visoje Lietuvoje. Šis projektas išskirtinis tuo, kad vaikai už savo pastangas gauna atlygį, o šiais metais vaikai labai pasistengė – sukūrė daugiau kaip 3000 originalių ir vienetinių atvirukų, praleisdami prie vieno atviruko net po kelias valandas.

     

10-mečio proga projektas„Kalėdinės vaikų svajonės“ atnaujintas. Kartu su atvirukais vaikai pradėjo kurti įvairius eglutės žaisliukus.

     

Paklausti, kaip socialinių įstaigų vadovai ir vaikai vertina šį projektą, atsiliepimai tik teigiami: „Jau daug metų dalyvaujame Jūsų organizuojamoje akcijoje, vaikams labai patinka gaminti atvirukus ir gauti už tai atlygį. Jie jaučiasi svarbūs ir reikšmingi, nes iš jų nuperka sukurtą jų atviruką.“; „Labai Jums ačiū, kad esate. Vaikams yra gera galimybė gauti atlygį už savo sukurtus atvirukus. Jiems tai didėlė motyvacija; „Jūsų dėka šitiek daug vaikų kalėdiniu laikotarpiu nudžiuginami gautomis dovanėlėmis. Aš nežinau,kas labiau džiaugiasi, ar vaikas, ar aš. Mums buvo be galo džiugu, miela, malonu, gera matyti šypsenas, džiaugsmą, smalsumą savo vaikų akyse.“

 

Šiais metais išpildytos 267 iš 444, tai yra 60 proc. visų svajonių.

Dėkojame projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ rėmėjams: UAB KG Constructions, UAB Esemda, UAB Skinest Baltija, UAB Elektromontuotojas, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, UAB Patikima linija,, UAB Intermedix Lietuva, UAB Baltec CNC technologies, UAB Vaidenta, UAB Bobino komanda, UAB AŠA, Kauno rajono savivaldybės administracijos Garliavos seniūnija, UAB Šiaurinė lapė, , UAB Green Wood Products, UAB Brandas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Uždaroji akcinė bendrovė SDG, UAB FCR Media Lietuva, UAB AKSTĖ-servisas, UAB Ramiga, UAB BALTO print, UAB Silenas Transport, Asociacija Investors Forum, Asociacija Narsiečių bendruomenė, Kauno rajono savivaldybės administracijos Rokų seniūnija, Kauno rajono savivaldybės administracijos Garliavos seniūnija, Kauno rajono savivaldybės administracijos Neveronių seniūnija. Taip pat kitiems, įsigijusiems kalėdinių atvirukų projekto metu ar pildžiusiems vaikų svajones.

Stebuklų yra ir juos padedate sukurti JŪS heart