Kalėdinės vaikų svajonės 2017

Projekto Kalėdinės vaikų svajonės metu atvirukus kūrę vaikai įrodė, kad tikrai moka svajoti – savo svajones jie atskleidė piešiniuose, o jas noriai pildė prie projekto aktyviai prisijungę žmonės.

2017 metais iš 386 svajonių buvo išpildytos 156, tačiau Kalėdomis geri darbai nesibaigia. Vaikų norai buvo pildomi iki pat vasario mėnesio.

Daugiau informacijos: http://www.saugipradzia.lt/puslapis/kaledines-vaiku-svajones

Projekto dalyvių unikalūs kūrybiniai šedevrai keliavo ir džiugino VšĮ „Saugi pradžia“ darbuotojus visą gruodžio mėnesį. Vaikai piešė, lipdė, klijavo, tapė ir visaip kitaip kūrė kalėdinius atvirukus, o kitoje atviruko pusėje buvo nurodomas autorius ir jo svajonė. Tokia jautri dovana kolegoms, partneriams ar artimiesiems suteikia ypatingai šiltus jausmus ir išspaudžia nuoširdžią šypseną. Už kiekvieną nupirktą atviruką vaikai gavo atlygį, už kurį galėjo nusipirkti ko tik širdis geidžia.

    

Šiais metais nupirkta daugybė atvirukų, ištarta daugybė gražių žodžių vaikams, kurie stengėsi kiekvieną atviruką padaryti išskirtinį. Tai yra jų dovana mums visiems.

Šis projektas skirtas ne tik pildyti lankančių dienos, paramos, socialinių paslaugų centrus, globos namuose gyvenančių vaikų svajones. „Juo padrąsinama siekti savo tikslų, skatinamas savarankiškumas, kūrybiškumas bei suvokimas, jog siekiant svajonių svarbiausia pačiam įdėti pastangų, kad svajonės taptų realybe“, – kalbėjo B.Pėstininkė.

Prie projekto Vilijampolės vaikų dienos ir krizių centre prisidėjo ir Kalėdų senelis su padėjėju elfu ant stogo, nešini 17 didžiulių pliušinių meškinų, simbolizuojančių saugumą, jaukumą, šilumą ir ramybę. Pamatę virš lango pakibusį Kalėdų Senelį, akis išplėtė, šypsenų iš nuostabos nebeslėpė ne tik mažesni, bet ir vyresni vaikai, kurie kartais drįsta abejoti Kalėdų Senelio tikrumu.

  

Pliušiniais meškinais prekiaujantis meskinurojus.lt padėjo UAB „SDG“ darbuotojai Verai Širvinskienei išpildyti Barstyčių vaikų globos namų auklėtinės Salvitos svajonę – turėti didelį meškiną. Žaislą įmonė padovanojo ir išreiškė norą tapti projekto partnere.

Ši stebuklinga kalėdinė iniciatyva - tai bendra dienraščio „Kauno diena“, VŠĮ "Saugi pradžia" ir Kalėdų Senelių aukštalipių akcija, projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ dalis. „Per šventes vaikai turi patirti nors nedidelį stebuklą. Kartu su partneriais siekiame praskaidrinti bent kelių vaikų kasdienybę”, – sakė “Diena Media News”, leidžiančios dienraštį „Kauno diena“, direktorius Tadas Širvinskas.

 

 

SUSIVIENYKIME GERIEMS DARBAMS!