Apsaugokime mūsų ateitį 2020

Socialinis projektas „Apsaugokime mūsų ateitį“: saugūs Lietuvos kaimų mokyklų pirmokai

Nauji mokslo metai – nauja pradžia. VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupės darbuotojais jau 13-ka metų vykdo socialinį projektą „Apsaugokime mūsų ateitį“.  Šio projekto tikslas – aprūpinti visus Lietuvos kaimo mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis.

Prieš 13 metų padovanojome pirmuosius atšvaitus ir šviesą atspindinčias liemenes – šiandien šie vaikai jau suaugę, žinantys, kaip saugiai elgtis keliuose.

2020 metais tikslas pasiektas – aplankytos visos Lietuvos kaimų mokyklos, padovanota 2600 šviesą atspindinčių liemenių ir dar daugiau atšvaitų!

Susitikome ir susipažinome su labai daug mažų, gražių ir nedrąsių pirmokų. Dėl esamos ir visiems gerai žinomos priežasties, keliose mokyklose pasisveikinti su mokiniais negalėjome, tačiau pirmokai įžengę į klases ir išsirinkę savo suolą, rado pirmąsias dovanėles – šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus. Mokytojos vaikams paaiškino, kam jie skirti ir kad tie, kas eina į mokyklą pėsčiomis, važinėja dviračiu, paspirtuku, riedučiais turi dėvėti šviesą atspindinčią liemenę. Taip pat mokyklose visų ekskursijų metu liemenės bus privalomos.

     

Džiaugiamės, kad pačią pirmąją dieną mokykloje, pirmokai išgirdo trumpą pamokėlę apie saugumą kelyje, šviesą atspindinčių liemenių bei atšvaitų svarbą ir naudą. Mes siekiame ugdyti atsakingą kelių eismo dalyvį ir suteikti žinių apie saugaus eismo kultūrą.

Būkime pavyzdžiu ir apsaugokime mūsų vaikų ateitį❤️

Nuoširdi padėka 29 verslo įmonėms už atsakingą požiūrį į jau 13 metų vykdomą socialinį projektą „Apsaugokime mūsų ateitį“

Kartu su Jumis dar vienerius metus pasiekėme išsikeltą tikslą ir aprūpinome Lietuvos kaimų mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis bei atšvaitais

VšĮ Saugi pradžia kartu su pirmokais AČIŪ taria Akcinė draudimo bendrovė Compensa Vienna Insurance Group", UAB KG Constructions, Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas,  AB Volfas Engelman, UAB Fakto Auto, UAB Agrokoncernas, UAB Egersund Net, UAB AKSTĖ-servisas, AB Lietkabelis, UAB Žilinskis ir Co, UAB P. Markevičius ir Ko, UAB Novameta, UAB Para, UAB Alsena, UAB Padėklų centras, UAB Serpantinas Group, UAB Frilux, UAB Varėnos Pienelis, Beta Polska Sp. z o o., Tegro, UAB SDG kodas, Uždaroji akcinė bendrovė SDG, UAB Echo Stamp,  UAB Doriteksas, UAB BEGA, UAB TransUnion Baltics, UADBB RVS Rizikos valdymo specialistai, UAB Adminsta, UAB Pamario dvaras, UAB Vaitelių ūkis ❤️