Skirkite 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) VšĮ „Saugi pradžia“

Jeigu Jums rūpi mūsų – vaikų, jaunimo, suaugusiųjų, socialiai pažeidžiamų, socialinės rizikos asmenų ar jų grupių ir pan. šviesesnė ir saugesnė ateitis, kviečiame iki gegužės 1 d. pasinaudoti teise paskirti 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) VšĮ „Saugi pradžia“.

Skirti 2% GPM galite elektroniniu būdu (per elektroninę bankininkystę (el. bankininkystės instrukcija)) arba ranka užpildytą formą FR0512 (dalinai užpildyta forma) išsiųsdami paštu arba nunešdami į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

VšĮ „Saugi pradžia“, įmonės kodas 302578080

VYKDOMI PROJEKTAI

 • socialinė akcija „Apsaugokime mūsų ateitį“, kurios metu daliname atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes, saugios kelionės į mokyklą rinkinius, knygeles apie saugų eismą ir piešimo sąsiuvinius kaimo mokyklų ir globos namų pradinukams. Akcijos tikslas – kad kuo daugiau pradinukų jaustųsi saugūs ir matomi gatvėje. Susitikimų metu vaikams aiškinama kaip saugiai elgtis namuose, kelyje ir mokykloje, parodoma kaip tinkamai naudoti atšvaitus. Per aštuonerius akcijos gyvavimo metus aplankyta 350 mokyklų visoje Lietuvoje, išdalinta daugiau nei 30 tūkst. atšvaitų;
 • akcija „Saugok save“, skirta Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Akcijos metu Lietuvos miestų sankryžose daliname darbo pirštines, primindami, kad darbo sauga reikia pasirūpinti patiems. Per 6 akcijos metus išdalinta beveik 30 tūkst. darbo pirštinių;
 • Kalėdinis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“ globos namuose augantiems ir socialinių paslaugų centrus lankantiems vaikams, kurie kuria Kalėdinius atvirukus ir už juos gauna piniginį atlygį, kuris pagelbės jiems taupant svajonei, tačiau jas iš karto gali išpildyti įsigiję ar gavę dovanų atvirukus asmenys. Projektas padeda vaikams ugdyti verslumo jausmą, integruotis į visuomenę, o įmones skatina elgtis atsakingai. Per šešerius metus projekte dalyvavo apie 3000 vaikų iš globos namų, sukurta per 24 tūkst. atvirukų, įgyvendinta gausybė svajonių.

KITA VEIKLA

 • vykdytas projektas "Išgirsk, pajausk, suvok"finansuojamas iš Kauno mr. savivaldybės lėšų, skirtas priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo prevencijai jaunimo tarpe. Kauno m. ugdymo įstaigų vyresnių klasių mokiniai susitiko su atlikėja Nijole Pareigyte-Rukaitiene, kuri pasidalino savo asmenine patirtimi, taip pat pabendravo su Kauno VPK atstovais, išbandė "girtumo" akinius.
 • trejus metus vykdomas tęstinis projektas "Esame gamtos vaikai", finansuojamas iš Kauno mr. savivaldybės lėšų, kurio metu kartu su Kauno m. vaikų dienos centrų globotiniais vykdomos įvairios edukacinės veiklos aplinkos apsaugos temomis.
 • vykdytas projektas „Sveikas ir aktyvus moksleivis“, kurio tikslas – mokinių sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo, fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos per švietimo renginius skatinimas, propagavimas.
 • vykdytas projektas „Kelyje link svajonių profesijos“, kurio tikslas – profesinis moksleivių orientavimas. Projekto metu buvo lankomos mokyklos, dėstomos paskaitos, organizuoti susitikimai su įvairių profesijų atstovais, moksleiviai kovėsi teminiuose protų mūšiuose.
 • vykdytas projektas „Neužmirštama vasara“, kurio metu vaikai kartu su lydinčiais asmenimis į Kauną važiavo iš Paparčių šv. Juozapo vaikų globos namų bei iš vaikų dienos centrų Kaišiadoryse ir Žiežmariuose.
 • vykdytas projektas „Mokausi būti saugus“, kurio tikslas buvo skatinti 1 – 4 klasių mokinių saugumą gatvėje, namie ir mokykloje organizuojant įvairius renginius. Renginiuose dalyvavo 150 moksleivių iš 4 rajono mokyklų.
 • vykdytas projektas „Atsargiai su ugnimi“, kurio metu visose Kauno rajono mokyklose buvo skaitomos paskaitos apie gaisrų priežastis ir kaip jų išvengti, organizuotas piešinių konkursas, išleistas kalendorius.
 • vykdyti tarptautinės vaikų gynimo dienos renginiai, kurių metu 2013, 2014 ir 2015 m. organizuotas dalyvavimas „Kauno maratonuose“, 2012 m. vyko užsiėmimai „Vaikų diena su menu“ skatinantys vaikų kūrybiškumą, 2011 m. Jiezno globos namų auklėtiniams organizuota išvyka į Druskininkų vandens pramogų parką.
 • 2012 m. suteikėme paramą 1 m. Emanueliui, kuriam buvo reikalinga 88 000 Lt suma abiejų ausyčių operacijai – kochlearinei implantacijai, o 2011 m. suteikėme paramą bei suradome rėmėjų 7 m. berniukui Arui, kuriam buvo reikalinga 16 000 Lt suma klausos procesoriui.

Susivienykime geriems darbams!

Pagarbiai

VšĮ „Saugi pradžia“ direktorė Rūta Jasienė

Kontaktiniai asmenys: Vitalija Gintarienė, mob. tel. nr. 8 650 24246, Birutė Pėstininkė, mob. tel. nr. 8 686 18867, el. p. saugipradzia@sdg.lt. www.saugipradzia.lt