1,2 PROC. GPM VŠĮ “SAUGI PRADŽIA”

SKIRKITE 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO (GPM) VŠĮ “SAUGI PRADŽIA”

VšĮ Saugi pradžia“ vykdo veiklas socialinėje, edukacinėje ir kultūrinėje srityse. Pagrindinė mūsų veiklų kryptis  – skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius būti atsakingais už savo saugumą įvairiose aplinkose - darbe, namuose, gatvėje ar mokykloje. Taip pat siekiame visus drąsinti savanorystei, stiprinti socialinės rizikos grupės vaikų ir jaunimo savarankiškumą. Esame padėję surasti paramą mažamečiams vaikams, kuriems buvo būtina įranga jų normaliai sveikatos būklei palaikyti.

Mums rūpi vaikų, jaunimo, suaugusių, socialiai pažeidžiamų grupių asmenų saugesnė ir šviesesnė ateitis. Kviečiame jus pasinaudoti teise skirti 1,2 proc. GPM organizacijai, kuri jau 10 metų dirba kitų gerovei.

Skirti 1,2 % GPM galite elektroniniu būdu (per elektroninę bankininkystę (el. bankininkystės instrukcija)  arba ranka užpildytą formą FR0512 (dalinai užpildyta forma) išsiųsdami paštu.

Plačiau apie mūsų vykdomus projektus galite sužinoti čia: http://www.saugipradzia.lt/puslapis/skirkite-2-gyventoju-pajamu-mokescio-gpm-vsi-saugi-pradzia