VšĮ „Saugi pradžia“ džiaugiasi, jog ir pavasarį pildosi Kalėdinės vaikų svajonės

       Skalvijos vaikų globos namų auklėtiniai kartu su lydinčiaisiais asmenimis 2017 m. balandžio 21 d. buvo pakviesti į Vilnių, „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksą, kuriame vyko Lietuvos investuotojus vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ iškilminga kasmetinių apdovanojimų ceremonija. Skalvijos vaikų globos namų auklėtiniai šiame renginyje dalyvauja jau keletą metų iš eilės. Vaikai renginio metu yra apdovanojami už kūrybiškumą. Ne išimtis ir šie metai. Prieš skelbiant „Investors‘ Forum“ laimėtojus net šešiose nominacijose: „Metų investuotojo“, „Atsakingos įmonės 2016“, „Metų sprendimo verslo aplinkai gerinti“, „Metų valstybės tarnautojo“, „Metų verslo žurnalisto“ ir „Metų ekonomikos mokytojo“, į sceną buvo pakviesti svečiai iš Skalvijos vaikų globos namų kartu su VšĮ „Saugi pradžia“ atstovais.

   VšĮ „Saugi pradžia“ jau nuo 2010 m. vykdo projektą „Kalėdinės vaikų svajonės“, kurio metu globos namuose gyvenantys ar socialinius paslaugų centrus lankantys vaikai kuria kalėdinius atvirukus. Įmonės kviečiamos juos įsigyti ir taip pasveikinti savo klientus, partnerius ar artimuosius. Kitoje atviruko pusėje, vaikai įrašo savo svajonę, kuriai taupo pinigus. Taip skatinamas vaikų kūrybiškumas, aktyvumas, ugdomas verslumas Neretai vaikams nusišypso laimė - yra įgyvendinama jo svajonė.

   „Investors‘ Forum“ dalyvauja šiame projekte nuo 2011 m. Kasmet asociacija prisijungia prie projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ ir suranda įmones, įgyvendinančias atvirukų autorių svajones. Norime pasidalinti vaikų džiaugsmu ir padėkoti projekto rėmėjams, svajones įgyvendinančioms įmonėms:

1.    Monikai prizą (Dviratis) įsteigė UAB „Vilniaus prekyba“ ir įteikė valdybos narė Oksana Kostogriz;

2.    Andrėjai prizą (Dviratis) įsteigė UAB „DSV Transport“ ir įteikė generalinis direktorius Kim Bartholdy;

3.    Andželikai prizą (Telefonas Samsung) įsteigė AB SEB bankas ir įteikė valdybos narys Aivaras Čičelis;

4.    Giedrei prizą (Telefonas Samsung) įsteigė Norvegijos komercinio nekilnojamojo turto investicinė bendrovė Baltic Sea Properties ir įteikė vadovas Sigitas Jautakis;

5.    Vanesai prizą (Planšetinis kompiuteris) įsteigė Western Union ir įteikė vadovaujantysis direktorius Šarūnas Šuipis.

   Po iškilmingos ceremonijos svečiai stebėjo jau tradicija tapusį „Investors‘ Forum“ narių koncertą.